21.10.2025 | Трамп вважає, що Китай не хоче вторгатися на Тайвань
Джерело - Укрінформ
Як передає Укрінформ, про це він сказав у понеділок журналістам, відповідаючи на запитання щодо готовності голови КНР Сі Цзіньпіна до вторгнення.
«Думаю, що з Китаєм у нас усе буде гаразд. Китай не хоче цього робити… – сказав президент, припустивши, що Тайвань для Сі Цзіньпіна є предметом особливої уваги. «Це, мабуть, так, але я не бачу, щоб щось відбувалося», – зауважив він.
За словами Трампа, «Сполучені Штати є найпотужнішою військовою потугою у світі, ніхто й близько не стоїть».
«Ми маємо найкраще озброєння, найкраще з усього, і ніхто не стане з цим зв’язуватися», – сказав він, пояснюючи, чому конфлікту не буде. «І я зовсім не бачу цього в президента Сі. Думаю, ми будемо чудово ладнати», – додав він.
Трамп заявив про це напередодні зустрічі з Сі Цзіньпіном у Південній Кореї, що відбудеться наприкінці жовтня. Під час цього візиту глава Білого дому розраховує укласти торговельну угоду й знизити напруженість у двосторонніх відносинах.
Раніше президент США заявив, що Сі нібито пообіцяв не вторгатися в Тайвань, «поки Трамп є президентом».