АРХІВ

НОВИНИ

За матеріалами - Reuters

У Перу у зіткненнях мітингувальників із поліцейськими під час масштабних антиурядових протестів напередодні ввечері отримали поранення понад 50 людей.


За матеріалами - Associated Press

Тайвань зробив висновки й засвоїв важливі уроки з російсько-української війни, які допоможуть йому стримати ймовірний напад Китаю або захистити себе у разі вторгнення з материка.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

В Офісі Президента провели брифінг для делегації сенаторів Сполучених Штатів Америки щодо ситуації на фронті та потреб української армії.


За матеріалами - Korrespondent

Переговори США з Україною про контрнаступ проходять у контексті того, що ЗСУ матиме достатньо часу на навчання поводженню з найновішим американським озброєнням.


За матеріалами - Korrespondent

Нідерланди також приєдналися до групи країн, включаючи Німеччину, які вивчають можливості постачання західних основних бойових танків Україні.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

Заступник міністра фінансів США Воллі Адеємо обговорив із колегами з коаліції країн, які ввели обмеження цін на російську нафту, вже досягнутий прогрес та подальші санкції щодо нафтопродуктів із рф.


За матеріалами - Голос Америки

Попри те, що на черговій зустрічі в Рамштайні не було оголошено про надання Україні танків, на цьому напрямку намітився позитивний прорив.


Джерело - УКРІНФОРМ

Польща сподівається, що Німеччина врешті-решт погодиться передати Україні танки Leopard 2, і загалом вдасться створити коаліцію країн, яка налагодить постачання цих машин для ЗСУ.


Джерело - УКРІНФОРМ

Польща передасть Україні танки T-72 та БМП для озброєння однієї бригади ЗСУ і готова підготувати до березня особовий склад цього військового з’єднання.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект