АНАЛІТИКА

Хал Брендс - American Enterprise Institute

Китайсько-американський конфлікт швидше за все буде тривалим, ніж коротким; швидше за все, він розростеться географічно, а не залишиться обмеженим Тайванською протокою.


Пол Сперрі, RealClearInvestigations - The Epoch Times

Джейк Салліван, який зараз є радником Байдена з національної безпеки, і Керолайн Красс, провідний юрист Пентагону, брали участь у зусиллях у 2016 і 2017 роках, спрямованих на просування неправдивих заяв кампанії Клінтон щодо Трампа.


Ентоні Кордесмен - CSIS

Виклик, з яким стикається НАТО, виходить далеко за межі України. Часи, коли країни НАТО могли продовжувати отримувати дивіденди миру, скорочуючи свої збройні сили, не модернізуючи та не запроваджуючи нові сили тактики та оперативної сумісності, минули.


Джаред Малсін, Aресу Eобаліi, Eвфнс Гкршковіч - The Wall Street Journal

Путін провів переговори з лідерами Ірану та Туреччини у вівторок під час поїздки, яка мала на меті продемонструвати свій постійний міжнародний вплив під час вторгнення в Україну.


Макс Бут - The Washington Post

Замість того, щоб змиритися з нескінченною війною, Захід має зосередитися на тому, як скоротити конфлікт, дозволивши Україні перемогти.


Хал Брендс - Bloomberg Opinion

У Києва є підстави сподіватися, що він зможе перемогти, але зусилля Путіна посіяти глобальні економічні проблеми можуть послабити міжнародну підтримку.


Петер Брукс, The Heritage Foundation - The Strategic Monitor - The Strategic Monitor

Значний дисбаланс і потенційна готовність використовувати цю зброю можуть сприяти більшому ризику Росії зараз і в майбутньому, глибоко підриваючи європейську безпеку та інтереси США і НАТО.


Ентоні Кордесмен - CSIS

Сам факт того, що війна розтягнулась на два десятиліття, означав, що більшість зосередженості на уроках ігнорувала першу половину, або більше половини війни, а також майже неминучий хаос після рішення США вийти.


Джеймс Карафано - The Strategic Monitor

Для початку трансатлантичному співтовариству потрібно поставити мат двом найважливішим зброям Путіна — його військовим і російським використанням енергоносіїв для шантажу, примусу та отримання прибутку.


Дейлбор Рохак, The American Enterprise Institute - The Washington Post

Борис Джонсон пережив вотум недовіри Консервативної партії. Його численні критики, ймовірно, були незадоволені тим, що йому вдалося уникнути цього останнього виклику. Але одна група людей була в захваті: українці.


|


Сторінки: 1 2 3 4 5 6

USERS COMMENTS

Ваше ім'я
Ваша поштова скринька
Заголовок
Ваш відгук
Залишилось сомволів
| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект