ТОП НОВИНИ ТА КОМЕНТАРІ

09.12.2016 | Велика Британія залишає ЄС. Друга історична перемога за незалежність
Олексій Коломієць - Президент Центру європейських та трансатлантичних студій

7 грудня Британія виграла другу історичну битву за свою незалежність та вихід із ЄС, що помирає. Перша історична битва була виграна громадянами Великої Британії на референдумі 23 червня 2016 року.

З того дня було абсолютно зрозуміло, що розлючені та тотально перелякані євродегенерати, євромаразматики та єврофедералісти не зупиняться ні перед чим, аби утримати Велику Британію в лавах Титаніка під назвою «ЄС».

У жовтні, в Лондоні, на обрії з’явилася якась особа, що подала судовий позов до Високого Суду Королівства, в якому стверджувалося, що були порушені її та парламенту священні права на право вирішувати, чи бути Королівству членом ЄС, чи ні.

У листопаді Високий Суд постановив, що задовольняє позов тієї баришні. На наступний ранок, на шпальтах, майже, всіх головних британських газет з’явилися фотографії тих суддів, одягнутих у мантії, із заголовками: «Ці судді зрадили людей Британії!». Жодних сумнівів вже не залишилося, що ЄС та його посіпаки у Сполученому Королівстві почали путч.

Але, треба визнати, що цей путч, майже напевно, не був би піднятий, якщо б уряд Терези Мей, не вагаючись, відразу, ще у липні, оголосив би про вихід Великої Британії із Європейського Союзу на підставі статті 50 Лісабонського договору. Це не сталося й Британія отримала реальний заколот

В уряду Мей не залишалося нічого іншого, аніж як подавати апеляцію до Вищого Суду Королівства із надією на перемогу у апеляційній справі. 5 грудня Вищий Суд розпочав слухання. І, паралельно, у продовження путчу, лейбористи внесли до Палати Представників резолюцію, яка могла б, в кінці кінців, знищити волю людей, яку вони висловили на референдумі у червні.

Уряд та консервативна більшість у парламенті прийняла той тотальний виклик. Немовби у них залишався якійсь інший варіант? Уряд виступив із ультиматумом: «Або до тексту резолюції вноситься урядова поправка, або…?»

Урядова поправка містила положення, що «вихід Великої Британії із ЄС розпочнеться не пізніше кінця березня 2017 року». Щодо «або», зрозуміло, що уряд жорстко натякнув на наступний розпуск парламенту у разі продовження путчу. За останніми соціологічними дослідженнями, в разі проведення позачергових виборів, консерватори б отримали перемогу у більше ніж 150 депутатів. При цьому, напевно, втратили б свої місця 40 консерваторів, які пішли проти волі народу та проти власного уряду.

Ввечері 7 грудня 2016 року, у Палаті Громад відбулося історичне голосування за проект резолюції із урядовою поправкою. Уряд Мей отримав вражаючу перемогу із різницею у 372 голоси. Проти проголосували 89 депутатів Палати, які миттєво були названі зрадниками британського народу. Фотографії деяких з них, які прямо зрадили свої округи вже заполонили шпальта газет.

Як виглядає, апеляційна справа у Вищому Суді Королівства, фактично, втратила сенс.

Британія перемогла. Перемогла вдруге. Шлях до свободи та незалежності відкритий!

І, як виглядає, до Британії може скоро приєднатися Італія.

Боже, храни Велику Британію!

ЄС – це твій кінець.


USERS COMMENTS

Ваше ім'я
Ваша поштова скринька
Заголовок
Ваш відгук
Залишилось сомволів
| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект