ТОП НОВИНИ ТА КОМЕНТАРІ

12.01.2023 | Байден та ось зла Іран – Китай – Росія. Що вони дійсно хотіли у 2022?
Олексій Коломієць - Президент Центру європейських та трансатлантичних студій

Те, що кліка Байдена готова була віддати на розтерзання Україну, і не тільки Україну, було абсолютно зрозуміло задовго до лютого 2022 року. Те, що кліка Байдена була неформальним членом глобальної осі зла Китаю-Росії – Ірану – Сирії, теж не викликало жодних сумнівів.

Після захоплення Білого дому, у січні 2020-го та неформальність, фактично, перетворилася у формальність, а Сплячий Джо розраховувався по боргах із Сі, Путіним, Хаменеї та іншими. Розраховувався всім підряд – національними інтересами США, енергетичною незалежністю, зрадою союзників США по цілому світу, грошима, посадами, всім підряд. Та звичайно, у «кредиторів» із Кремля, ЦК КПК, Тегерану апетити лише зростали. У 2022 році Сплячий Джо повинен був розрахуватися із іранськими мулами.

Так, ми всі знаємо, що кліка Обами – Байдена – Клінтон – Керрі – С.Райс наробила дуже багато лиха, відкрито підтримуючи тегеранський режим. У 2009 році, коли мільйони іранців благали по допомогу США, Обама відверто та відкрито відвернувся від Ірану та його народу. Вже тоді, за наказом Барака Хуссейна Обами, працювала таємна група найвищих американських посадовців щодо налагодження дуже тісних стосунків із Іраном. Хто очолив ту групу? Джек Салліван. І та група була готова «продати» все, аби задобрити режим в Ірані. Кліка Обами – Байдена – Клінтон – Керрі й «продала», фактично, все у 2015 році під вивіскою «JCPOA». Та то була лише вивіска, яка утаємничувала справжні плани та наміри, в тому числі, із метою захоплення Білого дому у 2016 році Злодійкуватою Хілларі.

Коли Дональд Трамп, під час виборчої кампанії, у жовтні 2016-го, на мітингу в одному із північних штатів Америки, показав, яких розмірів мали мільярдів доларів, переданих Тегерану тією клікою із Білого дому, люди були відверто шоковані. Але, Трамп не сказав головного, а куди ті божевільні суми були витрачені? Зрозуміло, що на підтримку самого режиму клерикалів з Тегерану, а також на інтереси самої кліки Обами – Байдена – Клінтон – Керрі – С.Райс у Вашингтоні. Тому вихід США із страшної JCPOA став неймовірною силою ударом. І, саме тому, Сплячий Джо божився повернути США до тієї безумної оборудки.

Сплячий Джо і готовий був це зробити ще після «Женеви», де він домовився про все із своїм багаторічним союзником – полковником КГБ Путіним. Саме там, у Женеві, вони домовилися про Україну, про Європу, про Іран та про самі Сполучені Штати. Саме тоді «президент - крадій» Байден призначив Роберта Маллі своїм «спеціальним представником» по Ірану. Завдання було поставлено Маллі однозначним – поновити JCPOA у 2022 році. Агресія Росії в Україні? Це Сплячого Джо не хвилювало. У нього була жорстка домовленість із Путіним щодо Ірану. Байден виконав умову Кремля щодо START – II. Окупант Білого дому Байден не міг не виконати вимогу Кремля щодо Ірану.

А Маллі вже, на таємних переговорах у Відні та Досі, підготував новий текст JCPOA для підписання. Ті, хто побачив той текст, були шоковані. Важко уявити ще більш мерзотний та зрадницький текст, аніж був у JCPOA. Але, новий JCPOA був ще гіршим. То були спільні вимоги Путіна і Хаменеї й вони знали, що Сплячий Джо не відмовиться, тому що він не міг відмовити.

Нова угода передбачала поновити доступ режиму в Тегерані до 275 млрд. доларів їх активів по цілому світу на протязі першого, тобто 2022 року. А до 2030 року режиму мулл було обіцяно доступ до 1 трильйона доларів. Та у вересні Хаменеї сказав «ні» новій оборудці із Байденом. Тепер зрозуміло чому, чекали на результати проміжних виборів у США. Я, ще до виборів у листопаді, передбачав, що саме Сплячий Джо із своєю лівою зграєю будуть також чекати на результати проміжних виборів до Конгресу, а потім, незалежно від їх результатів, погодяться на нову «іранську ядерну» оборудку. Чекати залишилося недовго.

Та тепер стало кристально зрозуміло, чому та банда з Білого дому, фактично, нічного не робить, аби припинити постачання дронів та ракет з Ірану до Москви для атак по Україні. Тому що все між ними домовлено. Й знову, в першу чергу, Салліван – партнер та друг Патрушева. Й знову Блінкен, Шерман, Керрі, С. Райс. Та тепер вони дійсно у вкрай важкому становищі. Кільце навколо всіх них швидко звужується. Республіканці у новій Палаті представників налаштовані вкрай агресивно і ця агресія виправдана й вона буде лише наростати. І це також небезпечно, тому що Сплячий Джо в стані агонії.

І хто же це підкинув таємні документи до вбиральні тієї мутної контори – Байден Пен Центру? Контори, що слугувала лише прикриттям для дійсно реальних цілей, через яку перекачувалися сотні мільйонів доларів США, включаючи десятки мільйонів від неназваних китайських комуністів. І як це трапилося, що ті таємні документи стосувалися саме України та Ірану? Відповіді на це ми вже маємо. Давно маємо.


USERS COMMENTS

Ваше ім'я
Ваша поштова скринька
Заголовок
Ваш відгук
Залишилось сомволів
| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект