ТОП НОВИНИ ТА КОМЕНТАРІ

12.09.2023 | Тайвань готується до війни з Китаєм на досвіді України, яка протистоїть агресії РФ
За матеріалами - Укрінформ

Про це йдеться в оприлюдненому 12 вересня першому від початку російського вторгнення оборонному бюлетені Тайваню.

Як зазначено у документі, збройні сили Тайваню навчатимуться на досвіді війні в Європі, нарощуватимуть потенціал для асиметричного ведення війни та будуть впроваджувати підхід, що базується на залученні всього суспільства до спротиву агресору.


Згідно з бюлетенем, військові Тайваню враховують, що Китай, подібно до Росії, також готується до гібридної війни і буде застосовувати не лише традиційну військову силу, а й вестиме кібернетичну, інформаційно-психологічну та інші війни.

У відповідь тайванська армія планує дотримуватися своїх попередніх підходів зі створення багатоешелонованої борони та стримування в усіх сферах, а також продовжувати нарощувати свої можливості ведення асиметричної війни зі значно сильнішим противником.

Навчаючись на прикладі України, Тайвань планує зміцнювати свою обороноздатність шляхом реформування мобілізаційних резервів та залучення всього населення до спротиву загарбникам.


У червні влада Тайваню затвердила Інструкцію з цивільної оборони, в якій описуються заходи безпеки для цивільних осіб під час повітряного нальоту, пожежі, обвалення будівлі, відключення електроенергії, дефіциту води або нестачі товарів першої необхідності. Інструкція також містить рекомендації щодо основних навичок виживання в екстремальних ситуаціях і номери "гарячих ліній" для надзвичайних ситуацій, на які жителі можуть телефонувати.

Цього року вдруге випущено й аудіоверсію бюлетеня. В оборонному відомстві сподіваються, що це дозволить охопити ширшу аудиторію.

Також зауважується, що китайська та англійська версії вдруге вийшли одночасно, а не з затримкою на кілька тижнів або місяців.

Як повідомляв Укрінформ, уряд Тайваню запропонував рекордний оборонний бюджет на 2024 рік у розмірі понад 600 млрд нових тайванських дол (близько 19 млрд дол США).


USERS COMMENTS

Ваше ім'я
Ваша поштова скринька
Заголовок
Ваш відгук
Залишилось сомволів
| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 8648. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект