ТОП НОВИНИ ТА КОМЕНТАРІ

19.09.2023 | Мальта. Москва. Страшна доля Тайваню та Союз Сі – Путіна – Байдена
Олексій Коломієць - Президент Центру європейських та трансатлантичних студій

Приблизно два тижні тому, коли два диктатори – союзники – Сі та Путін, відмовилися їхати до Делі на G20, я написав, що «Байден буде ще більш схильний до плазування перед китайським режимом. У Білому домі вже заявили, що Байден все рівно зустрінеться із Сі. ». Ключове, що без реальної та вирішальної допомоги з боку Сі, шанси для нинішнього окупанта Білого дому там залишитися, фактично, дорівнюють нулю. Але, страшна реальність для Сплячого Джо та його ліворадикальної зграї в тому, що для Сі, а також й для Путіна, Байден вже, в принципі, не потрібний. Їм були потрібні «Женева» і «Балі» й вони – Сі та Путін, їх отримали. Ось чому, два диктатори із Пекіну та Москви не поїхали до Делі на те маразматичне збіговисько під назвою «G20.

І наступив той вирішальний момент, який я прогнозував та про який я попереджав: «У всепоглинаючій агонії Байден буде здавати все та всіх, включаючи самі США». За наказом окупанта Білого дому Салліван терміново вилетів на острів Мальта. Дивно, що не жалюгідний та завжди переляканий Блінкен був відправлений на вирішальне завдання Байдном для зустрічі з пекінським візаві Ван І, а саме Салліван – член антиукраїнської коаліції вищого рівня. На Мальті ці двоє, за наказами Сі та Байдена, могли вести мову лише про одне – віддання на поталу китайським комуністам Тайваню. Взамін – максимальна допомога у продовженні окупації Білого дому їх союзником – Сплячим Джо. І однозначно, що Салліван сказав «так» знищенню Тайваню. Тобто, майже точно, так наказав сам Сплячий Джо, а Джек Салліван просто доніс цю страшну згоду до І, щоб передати Сі. Далі І полетів до Москви, до Кремля, готувати вирішальну зустріч Сі та Путіна у Пекіні, у жовтні, для захоплення Тайваню.

Зрозуміло, що за ці лічені тижні, що залишилися до вирішальної пекінської сходки зробити, фактично, вже нічого неможливо. Пекельний маховик запушений на повну потужність. Але, вирішальне в тому, а хто у США в змозі щось зробити? Імпічмент проти «президента -крадія» - це абсолютно правильно. Та, як виглядає, це дуже замало і це не встигне зупинити те, про шо вже, майже точно, домовлено.

З Тайванем, як виглядає, Сі та Путін, за допомогою їх третього соратника – Байдена, захочуть покінчити до Нового року. Потім всі троє візьмуться за Україну. На інші сценарії Сі нізащо не погодиться. А в цьому страхітливому «Союзі трьох» вирішує лише він і тільки він. Тому, коли про все домовляться із кремлівським диктатором, Сі скаже Сплячому Джо, що той повинен зробити до їх особистої зустрічі у листопаді, у Лос-Анджелесі. І Сплячий Джо не відмовить ні в чому. І справа не втому, що він буде нездатний відмовити, а у тому, що він бажає все виконати. Тому, що вибір вкрай простий – або нове захоплення Білого дому за допомогою ЦК КПК та Кремля, або тюрма та смерть.

На Тайвані, як виглядає, вже все давно збагнули, як мінімум, вже на початку літа. Дійсно, моторошно. Якщо в України був шанс, яким вона скористалася, то у Тайваню такого шансу, якщо відверто, немає. Чому Тайпей не апелює до Києва? А до кого тут апелювати, до того та до тих, хто благає про телефонну розмову із диктатором Сі? А це був би чи не єдиний шанс – зробити негайний альянс Київ – Тайпей. Та, як виглядає,вже запізно.

Замість цього нічого не розуміючий Зеленський їде на «поклін» до члена «Союзу трьох» - Байдена. Ні, зараз цей старий, лівий маразматик не буде вимагати від Зеленського капітуляції. Цим займається так званий «директор ЦРУ» Вільям Бернс, а також той самий Салліван і, скоріш за все, Нуланд. Ультиматум буде виставлений лише після другої, яка буде за пекінської, вирішальної сходки у Лос-Анджелесі, якщо вона взагалі буде потрібна для Сі. Та, скоріш за все, Сі поїде, тому що тоді Сплячий Джо буде ще у більш жалюгідному становищі. А таємні переговори між угрупованнями Байдена і Путіна тривають без зупинки й у них також дуже мало часу.

Чи є надія, що сенатори – республіканці розуміють все безумство, яке зараз розгортається та пришвидшується? Напевно, що деякі з них повинні це збагнути. В усякому випадку, лист, а фактично, ультиматум, від чотирьох сенаторів окупанту Білого дому щодо України, можуть нести таку надію. Їм ще треба збагнути ключове, що цей криворізький блазень, який буде принижуватися перед Сплячим Джо, не потребує допомоги, а лише Україна її потребує. Зеленський повинен був допомогли у липні 2019 й, можливо, не сталося ь цього моторошного етапу війни. Так чому Трамп повинен бути приязним, як до криворізького блазня, так й до України, в цілому? Але, чому Трамп також мовчить й про бідний Тайвань?


USERS COMMENTS

Ваше ім'я
Ваша поштова скринька
Заголовок
Ваш відгук
Залишилось сомволів
| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 6567. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект