ТОП НОВИНИ ТА КОМЕНТАРІ

21.09.2023 | Білий дім звернувся до Конгресу з проханням про додаткову допомогу Києву
За матеріалами - Reuters

Білий дім звернувся до Конгресу з проханням схвалити додаткове фінансування для підтримки України. Про це у середу, 20 вересня, повідомляє Reuters з посиланням на речника Білого дому Джона Кірбі.


"Це дійсно критичний час, оскільки наближається осінь. Дуже важливо, щоб ми отримали цей додатковий транш", - сказав Кірбі, додавши, що Білий дім заохочував Зеленського зустрітися з законодавцями США, щоб обґрунтувати свою аргументацію щодо продовження військової підтримки, враховуючи висловлений деякими політиками протест.

Кірбі підкреслив важливість допомоги тепер і зазначив, що якщо президенту Росії Владміру Путіну дозволять взяти під контроль Україну та просунутись до кордонів НАТО, ціна буде "значно вищою".

"Якщо ви думаєте, що ціна підтримки України зараз висока, просто подумайте, наскільки вищою вона буде у крові та грошах, якщо ми просто підемо й дозволимо йому забрати Україну. Тоді вартість захисту суверенної цілісності та території, повірте мені, стає набагато дорожчою і, можливо, коштуватиме навіть крові американців", - сказав він.

Кірбі додав, що президент США Джо Байден з нетерпінням чекає на зустріч із президентом України Володимиром Зеленським, щоб отримати від нього інформацію про перспективи ситуації на фронті. Це буде шоста особиста зустріч лідерів і третій візит Зеленського до Білого дому.


USERS COMMENTS

Ваше ім'я
Ваша поштова скринька
Заголовок
Ваш відгук
Залишилось сомволів
| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2346. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект