НОВИНИ

26.01.2023 | Перші Patriot прибули з Німеччини до Польщі
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Про це повідомляє Бундесвер.

«Головні сили Бундесверу для розгортання Оперативної групи протиповітряних ракет і оборони прибули сьогодні до Польщі. Зенітно-ракетний комплекс Patriot зміцнює протиповітряну оборону Польщі та допомагає захистити східний фланг НАТО», - йдеться у дописі.


Як повідомляв Укрінформ, Бундесвер розпочав перекидання перших двох з трьох ескадрилій зенітно-ракетних комплексів Patriot до Польщі у понеділок, 23 січня.

ЗРК доставили з землі Мекленбург-Передня Померанія на півночі ФРН до оперативної позиції в районі міста Замосць на південному сході Польщі, що приблизно в 60 кілометрів до українського кордону та 110 кілометрів до міста Львів.

Солдати Бундесверу перебувають на місці в Польщі вже з 16 січня, щоб забезпечити встановлення компонентів системи озброєння разом із польськими партнерами по альянсу. Підрозділи інтегровані в систему захисту повітряного простору НАТО на східному фланзі.

Німеччина запропонувала Польщі системи ППО Patriot після того, як минулого листопада двоє чоловіків у Польщі були вбиті уламками ракети під час масованої повітряної атаки рф на Україну.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект