НОВИНИ

24.09.2023 | Німеччина пригрозила Польщі відновленням прикордонного контролю
За матеріалами - Bloomberg

Між Німеччиною та Польщею спалахнув міграційний скандал. Берлін пригрозив Варшаві відновленням прикордонного контролю.

Канцлер Німеччини Олаф Шольц закликав польський уряд розслідувати повідомлення про сотні тисяч незаконно виданих робочих віз. Він пообіцяв обговорити це питання з урядом Польщі, попередивши про можливість запровадження прикордонного контролю між державами.

Про те, що Німеччина може відновити контроль на кордоні з Польщею та Чехією, також заявила міністр внутрішніх справ Німеччини Ненсі Фезер.

"І Шольц, і Фезер раніше чинили опір закликам запровадити прикордонний контроль, і коментарі показують, з яким тиском стикається уряд, щоб реагувати на зростаючу кількість прибулих без документів", - пише видання.

Згідно з даними німецького уряду, у першій половині цього року на кордоні з Польщею було заарештовано понад 12 тисяч нелегальних мігрантів.

Європейський Союз також розглядає повідомлення про те, що мігранти в’їжджали до Польщі за нелегально оформленими робочими візами, за які урядовці нібито отримували хабарі. Уряд Польщі тривалий час критикував ліберальну імміграційну політику Німеччини та відмовлявся прийняти загальноєвропейську політику щодо біженців.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 7565. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект