НОВИНИ

20.11.2023 | Лідери Конгресу США планують ухвалити пакет із допомогою Україні до Різдва - NBC
За матеріалами - NBC News

Про це повідомляє NBC News із посиланням на джерела у головному законодавчому органі США, передає Укрінформ.

Як уточнюється, партійні лідери намагатимуться укласти угоду, яка задовольняла би запит Міноборони США щодо підтримки зусиль у зонах бойових дій. Водночас вона мала би передбачати кошти на посилення безпеки кордону, а також внесення змін щодо міграційної політики, на чому наполягають консерватори.


Вважається, що найкраще це зробити через ініціювання переговорів у Сенаті, де є можливості для конструктивної розмови.

Лідер демократичної більшості Сенату Чак Шумер заявляв, що надання додаткової допомоги Україні й Ізраїлю буде для нього ключовим пріоритетом у період між святами - Днем подяки і Різдвом.

«Я сподіваюся, що ми зможемо дійти згоди, навіть якщо жодна сторона не отримає все, на чому наполягає. Але над цим ми будемо працювати відразу, коли повернемося після Дня подяки», - наголосив політик.


З іншого боку, у Палаті представників діє група консервативних республіканців. Вони підштовхують нового спікера Майка Джонсона, щоб ухвалений раніше законопроєкт республіканців про допомогу лише Ізраїлю став відправною точкою для подальших переговорів. Це ускладнить перспективи домовленостей. Утім, у Сенаті скептично сприймають перспективу того, що варіант консерваторів зрештою стане законом. Сам Джонсон поки що не робив заяв про те, як він бачить розвиток переговорів.

Видання наголошує, що вікно між Днем подяки і Різдвом має стати вирішальним, бо якщо переговори затягнуться, шанси отримати фінансування по всіх чотирьох напрямах – для України, Ізраїлю, Індо-Тихоокеанського регіону та на безпеку кордонів - зменшаться.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 6979. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект