НОВИНИ

20.11.2023 | Делікатний етап: у Байдена розповіли про переговори щодо заручників ХАМАС
За матеріалами - ABC News

Переговори щодо звільнення понад 200 ізраїльських заручників, яких ХАМАС утримує у Газі, тривають, і "досягли дуже делікатного етапу". Про це у неділю, 19 листопада, повідомив заступник радника Білого дому з питань національної безпеки Джон Файнер, передає ABC News.


"Ці переговори явно досягли дуже чутливого етапу", зазначив він.

Він зауважив, що влада США уважно стежить за переговорами вже кілька тижнів, і це – "неймовірно високий пріоритет".

"Деякі розбіжності зараз зменшилися. Деякі з питань, які були суперечливими, тепер вирішені. Але ми не закінчили - угоди ще немає. І я думаю, що було б передчасно робити висновок, що це неминуче, враховуючи, наскільки близько ми підходили до цього в минулому", - зауважив Файнер.

Коментуючи повідомлення про угоду про звільнення великої кількості полонених в обмін на потенційну багатоденну паузу в бойових діях, Файнер заявив, що "значний прогрес" був досягнутий вже цими вихідними. Але він попередив, що робота не завершена.

Відповідаючи на запитання про те, скільки заручників може бути звільнено, Файнер сказав: "Безумовно, більше, ніж десятки". Він також додав, що хоча США "не мають повної ясності" щодо стану заручників, офіційні особи вважають, що більшість з них, "навіть переважна більшість", все ще живі.

Щоб сприяти їхньому звільненню, заявив Файнер, США будуть відкриті для "набагато більш тривалого періоду паузи", але не припинення вогню.

"Це також значно полегшило б доставку гуманітарної допомоги в Газу, а також розподіл цієї допомоги по всій території Гази", – сказав Файнер.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2726. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект