НОВИНИ

20.11.2023 | Рейтинг Байдена впав до мінімуму на тлі війни в Газі – опитування
За матеріалами - NBC News

Рейтинг схвалення діяльності президента США Джо Байдена знизився до найнижчого рівня за весь час його президентства - 40%. Значна більшість виборців не схвалюють його дії в зовнішній політиці та війні між Ізраїлем і ХАМАС. Про це свідчить останнє національне опитування NBC News, повідомляє УНН.За даними опитування, Байден уперше відстав від колишнього президента Дональда Трампа, хоча його відставання перебуває у межі похибки.

Погіршення ставлення до Байдена найпомітніше серед демократів, більшість із яких вважають, що Ізраїль зайшов надто далеко у своїх військових діях у Газі, а також серед виборців у віці від 18 до 34 років, причому 70% із них не схвалюють позицію Байдена щодо війни.

"Джо Байден перебуває в унікально низькій точці свого президентства, і значна частина цього, особливо в коаліції Байдена, пов'язана з тим, як американці оцінюють його зовнішньополітичні дії", – заявив соціолог-демократ Джефф Горвітт з Hart Research Associates, який проводив опитування разом з соціологом-республіканцем Біллом Макінтарффом з Public Opinion Strategies.

За словами Макінтурфа, він не може пригадати іншого випадку, коли зовнішні справи, не пов'язані з американськими військами, змінювали американський політичний ландшафт.

За даними опитування, 40% зареєстрованих виборців схвалюють роботу Байдена, а 57% не погоджуються з ним.

Лише 33% виборців схвалюють зовнішню політику Байдена, що на 8 пунктів менше, ніж у вересні. При цьому 62% виборців, включно з 30% демократів, заявили, що не схвалюють роботу президента із зовнішньою політикою.

І тільки 34% усіх виборців схвалюють дії Байдена у війні між Ізраїлем і ХАМАС, тоді як 56% виступають проти.

У партійному розрізі тільки половина виборців-демократів (51%) схвалюють дії Байдена щодо війни, тоді як більшість незалежних (59%) і республіканців (69%) заявляють, що не схвалюють їх.

Джерело: https://unn.ua/news/reitynh-baidena-vpav-do-minimumu-na-tli-viiny-v-hazi-opytuvannia


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 618. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект