НОВИНИ

15.06.2024 | Саміт миру: США анонсували $1,5 млрд для України
За матеріалами - Korespondent

Віце-президент США Камала Гарріс в суботу, 15 червня, під час зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським у межах Саміту миру у Швейцарії оголосила про виділення для енергетичного сектору та гуманітарних потреб України понад 1,5 мільярдів доларів. Про це повідомляє сайт Білого дому.


Фінанси виділять через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Державний департамент на підтримку народу України. Це включає 500 млн доларів нового фінансування на енергетичну допомогу та перенаправлення 324 млн дол раніше оголошених коштів на надзвичайні енергетичні потреби в Україні.

"Підтримка включає продовольчу допомогу, медичні послуги, притулок, а також послуги з водопостачання, санітарії та гігієни для мільйонів вразливих українців всередині країни та в регіоні", - зазначається в повідомленні.

Гарріс також оголосила, що, працюючи з Конгресом, Державний департамент планує надати додатково 300 мільйонів доларів США на підтримку цивільної безпеки України для забезпечення життєво необхідним обладнанням українських прикордонників та правоохоронців


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2873. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект