НОВИНИ

01.08.2008 | НАТО готове допомогти Україні після повені. Росія теж
За матеріалами - Української правди, Радіо "Свобода"

Північноатлантичний Альянс готовий надати допомогу Україні у подоланні наслідків повені, яка спіткала території декількох областей країни.


Як повідомив Радіо "Свобода" речник Північноатлантичного Альянсу Роберт Пшель, нині сторони узгоджують конкретні деталі програми.


"Стосовно нинішньої ситуації, то ми, звісно, співчуваємо українському народу, адже це велике стихійне лихо", - зазначив він.


"Український уряд звернувся до спеціалізованого центру НАТО і зараз ми обговорюємо конкретні типи допомоги, які потребуватиме Україна", - сказав речник НАТО.


Можливою допомогою, серед іншого, можуть бути спеціальне обладнання, ліки і харчі.


Раніше Північноатлантичний альянс вже допомагав Україні долати наслідки стихійних лих. Так, зокрема, у 2001 році після повені на Закарпатті фахівці Альянсу підготували для українського уряду рекомендації як попереджати повені і долати їхні наслідки.


* * *


МНС Росії у п'ятницю, 1 серпня, направить автомобільний конвой із вантажем гуманітарної допомоги для районів України і Молдавії, потерпілих від сильного повені.


"За дорученням голови уряду РФ, МНС пропрацювало питання про надання гуманітарної допомоги Україні і Молдавії, потерпілих від катастрофічної повені, і направляє в ці країни автомобільний конвой із вантажем гуманітарної допомоги", - повідомили "Інтерфаксу" в управлінні інформації МНС РФ.


У складі гуманітарної допомоги – дизель-генератори, насоси, дезінфекційні засоби й інший гуманітарний вантаж.



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект