НОВИНИ

05.12.2008 | Автомобільні велети США просять допомогу
Джерело - Українська служба ВВС

Американські автомобілевиробники знов звернулися до Сенату США по термінову допомогу, але їхні шестигодинні переговори не дали результату.



Керівники компаній Форд, Дженерал Моторс та Крайслер попервах просили 25 мільйрдів доларів, але тепер кажуть, що їм потрібно 34 мільярди, аби втриматися на плаву.


Сьогодні, як очікують, генеральні директори трьох провідних автомобільних компаній США мають подати свій запит по допомогу до Палати представників.


Кожен з них пообіцяв працювати за долар на рік, якщо буде надана допомога галузі.


 
Тим часом президент Буш у своєму телевізійному інтерв"ю наголосив, що компаніям слід довести свою конкурентноспроможність на довготермінову перспективу і що нині не варто розкидуватися грошима.


Водночас, як зазначив голова сенатського банківського комітету Кріс Дод, бездіяльність у ції справі не є виходом з ситуації: "Частковий чи цілковитий крах національної автомобілебудівної промисловості матиме наслідки, що позначаться не лише на виробництві чи на пенсіях. Це заторкне практично кожен сектор нашої економіки, включно з фінансовим сектором, яким опікується наш комітет. Крах у межах автомобільної галузі - поза жодними сумнівами - призведе до погіршення фінансової кризи."


 



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 7524. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект