НОВИНИ

18.06.2009 | Ізраїль передумав вводити безвізовий режим з Україною?
Джерело - Українська правда, Радіо "Німецька хвиля".

Власті Ізраїлю передумали запроваджувати безвізовий режим з Україною.


У Єрусалимі через економічну кризу почали сумніватися у фінансових можливостях українського середнього класу, на який сподівалася туристична галузь.


Після скасування візових вимог для громадян Росії у вересні 2008 року, власті Ізраїлю обіцяли, що наступною стане Україна. Між ізраїльськими та українськими дипломатами відбулося кілька раундів переговорів, де сторони одностайно звітували про прогрес та серйозність намірів.


Проте у зв’язку з кризою, як повідомив міністр туризму Ізраїлю Стас Місежніков, у Єрусалимі засумнівалися у платоспроможності українських туристів й тепер переглядають саму доцільність ініціативи.


За словами посадовця, на відміну від Росії, з якою запровадження безвізового режиму довело свою ефективність, український середній клас значно побіднішав унаслідок кризи, й тепер незрозуміло чи потягнеться на закордонний відпочинок.


"Росія, як ми знаємо, менше постраждала від кризи, ніж інші європейські держави, ніж Україна – абсолютно точно", - каже міністр.


У свою чергу українські дипломати наголошують, що ізраїльській стороні варто зараз остаточно визначитися з намірами: бути чи не бути вільному режиму пересування між обома державами.


Посол України в Ізраїлі Ігор Тимофєєв заявив: "Українська сторона, на виконання доручення президента, проект угоди про безвізовий режим передала ще торік у квітні. Ми розуміли ізраїльських колег, які пояснювали, що мають подивитися на хід реалізації угоди з Росією. Але ж зараз настав час робити висновки".





| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект