НОВИНИ

10.09.2009 | У США та Європі вважають, що Україну треба захистити від Росії
За матеріалами - Української правди

НАТО і ЄС повинні допомогти в забезпеченні безпеки України у зв'язку з поведінкою Росії.


Таку думку висловили більшість американців і європейців під час соціологічного дослідження "Transatlantic Trends", проведеного German Marshall Fund of the United States (США), Compagnia di San Paolo (Італія), Luso-Americana (Португалія), BBVA (Іспанія) і Tipping Point Foundation.


"Поведінка Москви щодо своїх сусідів викликає зростаюче занепокоєння серед членів НАТО", - наголошується у результатах дослідження.


"У 2009 році сім з десяти європейців (70%) вважає за необхідне надання ЄС допомоги у забезпеченні безпеки для нових демократій, таких як Україна і Грузія", - йдеться у повідомленні.


"Більшість американців (68%) вважають, що Вашингтон зобов'язаний здійснити аналогічні заходи. Більшість громадян країн-членів НАТО (62%) і американців (66%) вважають, що саме НАТО повинно надати таку допомогу", - повідомляє сайт опитування.


Опитування проводилося у Сполучених Штатах і 12 європейських країнах: Німеччині, Франції, Великобританії, Італії, Нідерландах, Польщі, Португалії, Словаччини, Іспанії, Туреччині, Румунії та Болгарії.


Співбесіди проводилися з 9 червня по 1 липня. Вибірка у кожній країні склала приблизно 1000 чоловіків і жінок 18 років і старше. Допустима похибка - 3%.


 



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект