НОВИНИ

29.09.2009 | Володимир Горбач: В темі НАТО Тимошенко ховає голову в пісок
За матеріалами - ІЄАС

Заяви про альтернативи НАТО – це бажання Януковича і Тимошенко заховати голову в пісок і уникнути проблем в комунікації зі своїм електоратом, вважає політичний аналітик Інституту Євроатлантичного співробітництва Володимир Горбач.


Як зауважує експерт, ні Тимошенко, ні Янукович ніколи не були великими прихильниками вступу України в НАТО, зокрема, на погляд цих кандидатів, асоціація з НАТО може зашкодити їм під час виборчої кампанії. «І сьогодні вони вкотре демонструють, що вони - не політичні лідери, які ведуть за собою суспільство, а політичні підлабузники, які висловлюють міфічні обіцянки, намагаючись догодити своєму виборцю», - підкреслює він.


Крім цього Горбач відзначає, що зараз європейці живуть в системі безпеки, яка називається Північно-Атлантичним альянсом, ведуться розмови і про створення підрозділу НАТО в Європі, але в віддаленій перспективі, тому пропозиції українських політиків щодо створення європейської системи безпеки, виглядають смішно. «На нову систему ніхто не виділяє коштів. Хіба що Україна заплатить», - іронізує експерт.


Він також зауважує, що спекуляції на європейській системі безпеки ведуть і окремі європейські політики, і тим самим з одного боку дразнять американців, а з іншого - заграють з росіянами, які на відміну від Америки мають бути залучені до нової системи. «Але в даному випадку мова йде про українських політиків, які переслідують цілком інші цілі, свідомо обманюючи свій електорат примарними обіцянками – набрати якомога більший відсоток на президентських виборах», - підсумовує експерт



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 9549. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект