НОВИНИ

06.05.2010 | США згодні з необхідністю обговорення безпеки в Європі
Джерело - Korespondent.net

США поділяють необхідність обговорення нової архітектури безпеки в Європі. заявив віце-президент США, який перебуває з візитом у Брюсселі.


США згодні з необхідністю обговорення безпеки в Європі
img.dni.ru


 


"НАТО переглядає свою стратегічну концепцію, яка містить керівні принципи для стратегії НАТО з реагування на виклики безпеки, підготовки альянсу до викликів 21-го століття. Росія також висунула нові ідеї щодо європейської безпеки. Ці питання заслуговують ретельного розгляду і обговорення", - йдеться у статті Байдена, опублікованій у середу газетою "Нью-Йорк Таймс".


При цьому віце-президент США вказав, що у Вашингтоні не бачать необхідності створення в Європі "нових договорів або організацій, але, навпаки, будуть прагнути до створення більш безпечної Європи, що бере до уваги мінливий характер загроз, що стоять перед нами , і поважає основні принципи існуючих інститутів, таких як НАТО і ОБСЄ ".


Нагадаємо, російський проект Договору про європейську безпеку був опублікований на офіційному сайті президента РФ 29 листопада 2009, а пізніше переданий на розгляд європейським колегам.


Росія запропонувала укласти новий договір про європейську безпеку. РФ пропонує країнам НАТО, Євросоюзу, ОДКБ, СНД та ОБСЄ створити такий механізм підтримки миру в Європі, щоб жодна держава або міжнародна організація не мали монополії на цю діяльність.


Раніше держсекретар США Хілларі Клінтон сказала, що не вважає за доцільне укладати новий договір про євробезпеку, оскільки це спричинить за собою тривалий процес його обговорення і схвалення.



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 1906. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект