НОВИНИ

05.10.2010 | Депутат Європарламенту: Рівність усіх перед законом - дуже важлива річ
За матеріалами - Європейського простору

Інформація, що надходить з України, змушує засумніватися в реальності намірів української влади досягти членства країни в Європейському Союзі, вважає голова комітету закордонних справ Європарламенту Елмар Брок (Elmar Brok).


 


"Потрібно думати про те, що сказали Янукович і Кучма: чи хоче Україна вступати до нашої організації? Я в цьому більше не впевнений, і потрібно якось отримати запевнення в тому, якщо це так", - сказав він під час дискусії на нещодавній сьомій Ялтинській щорічній зустрічі, в якій взяли участь нинішній президент України Віктор Янукович і другий президент країни Леонід Кучма.


"Ви можете мати політичну систему, яку хочете. Але для інвестицій, для співпраці законність, рівність усіх перед законом - дуже важлива річ. Байдуже: президентська чи парламентська система - не в цьому річ, а в тому, чи є незалежна судова система, чи є шанси в опозиції", - зазначив Е. Брок.


Він пояснив, що викликає занепокоєння озвучена на зустрічі інформація про те, що глава Служби безпеки України має вплив в уряді, в Конституційному Суді й водночас є медіа-магнатом, тому що таке поєднання владних повноважень лякає.


"Треба мати стабільність, але не таку, що уряд не можна змінити. Потрібна гнучка стабільність, щоб не одна лише партія брала участь у виборах, тому що суди кажуть, що інша партія не може взяти участі", - додав голова комітету Європарламенту.


"Сподіваюся, що інформація, яку я почув, - помилкова, і ситуація вирішиться", - сказав Е. Брок.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 8792. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект