НОВИНИ

13.07.2004 | Переговори з питань торгівлі між ЕС та США: проблеми та перспективи
Джерело - EurActiv

В минулі вихідні в Парижі відбулися складні переговори з питань торгівлі між торгівельними представниками ЄС та США. Як і раніше, головним суперечливим пунктом порядку денного стали процедури надання та обсяги субсидій фермерів.


„На даний час існують різні підходи щодо розв’язання суперечок навколо цих питань. В той самий час, я вважаю, що був зроблений суттєвий крок уперед”, - сказав представник США з питань торгівлі Роберт Зоеллік.


Даний неформальний раунд переговорів також відвідали міністри з Бразилії, Індії та Австралії.


З посиланнями на „Financial Times”, офіційні торгівельні представники поінформували, що переговори були ускладнені позицією Франції, яка справляла серйозний тиск на комісара ЄС з питань торгівлі Паскаля Ламі.


Сам комісар запропонував закінчити з практикою субсидіювання сільськогосподарської продукції ЄС після отримання згоди на відміну кредитування продукції фермерів США. Окрім того, Австралія, Канада та Нова Зеландія також повинні реформувати свої процедури в сфері надання субсидій сільському господарству.


Питання, що обговорювалися під час минулих вихідних, дискутувалися вчора на засіданні міністрів закордонних справ країн ЄС в Брюсселі.


 


 


 


 


 


 


 



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект