НОВИНИ

06.06.2011 | Пентагон відповідатиме на атаки хакерів ракетними ударами
Джерело - ТСН

Сполучені Штати можуть відповідати на кібератаки іноземних держав застосуванням своїх збройних сил, йдеться у новій стратегії Пентагону.



 


"Кібератака може розцінюватися як складова військової акції з боку іншої держави", що відкриває для США "можливість вжити відповідних заходів із застосуванням традиційної збройної сили", зазначено у документі міністерства оборони, який потрапив до американських ЗМІ.


 


Офіційно нова стратегія Пентагону буде оприлюднена протягом місяця. Як йдеться у незасекреченій частині документа, дії хакерів "становлять для національної безпеки не меншу загрозу, ніж збройні сили ворожих країн". Зокрема, від кіберзлочинців можуть постраждати такі стратегічні об'єкти, як ядерні реактори, метро або трубопроводи.


 


Нова стратегія покликана, насамперед, "попередити потенційних супротивників про можливі дії щодо США".


 


Разом з тим під час завдання удару США враховуватимуть як ймовірні його наслідки –"загибель людей або масштабність руйнувань" і можливість "точного визначення джерела атаки".


 


"Якщо ви перекриєте функціонування нашої енергосистеми, то ми можемо скинути бомбу на об'єкт вашої важкої промисловості", - пояснив журналістам представник військового відомства США.


 


Пентагон останнім часом неодноразово заявляв про часті атаки з боку хакерів з інших країн. Так, у січні кіберзлочинці отримали доступ до бази даних кредитної мережі Пентагону, внаслідок чого до рук хакерів потрапили особисті дані і фінансові звіти щодо військовослужбовців армії США та їхніх родичів.


 


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект