НОВИНИ

19.10.2011 | Франція і Німеччина збільшать фонд допомоги єврозони до двох трильйонів євро - ЗМІ
Джерело - Korespondent

Франція і Німеччина вирішили збільшити фонд допомоги єврозони до двох трильйонів євро ($ 2,76 трильйона), повідомила у вівторок британська газета Guardian, підштовхнувши вгору американські акції та євро, незважаючи на сумніви в реальності подібної угоди.


Франція і Німеччина збільшать фонд допомоги єврозони до двох трильйонів євро - ЗМІ


Високопоставлене джерело з єврозони сказало Reuters, що жодних згадок про таку операцію не було.


Раніше канцлер Німеччини Ангела Меркель попередила, що лідери блоку не вирішать проблему кризи на одному саміті.


Guardian написала, цитуючи високопоставлених дипломатів з Євросоюзу, що єврозона в п'ять разів розширить фонд допомоги, зараз досягає 440 млрд, надавши йому близько двох трильйонів євро.


Газета відзначила, що впевненість в тому, що цей план буде схвалений на саміті в неділю, зростає після того, як Moody's попередило, що може поставити вищий кредитний рейтинг Франції на негативний перегляд.


Акції США і євро зросли після появи цієї новини, однак трейдери говорили, що займають вичікувальну позицію.


Якщо це правда, то "ця новина стане тим, чого чекав ринок, і два трильйони здаються правильною кількістю", сказав Браян Долан з Forex.com.


Але він додав, що ставиться до цієї новини з часткою скептицизму: "Ми бачили багато повідомлень з Європи про прийдешні заходи, а на наступний ранок бували розчаровані".


Згідно з повідомленням Guardian, Франція і Німеччина домовилися, що європейські банки необхідно рекапіталізувати, щоб вони відповідали вимозі Європейської банківської організації про 9-відсотковий коефіцієнт базового капіталу.


Хоча французькі та німецькі банки заявляють, що здатні самі добитися необхідного рівня капіталу, іншим банкам може знадобитися допомога держави чи фонду допомоги, відомого як Європейський фонд фінансової стабільності, повідомила газета.


Берлін і Париж також повідомили, що близькі до угоди про збільшення участі приватного сектору в другій програмі допомоги Греції. Добровільне скорочення прибутку для власників облігацій було встановлено на рівні 21 відсотка в липні, проте погіршення фінансової ситуації змусило Німеччину вимагати, щоб приватні кредитори взяли на себе збиток до 50 відсотків.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект