НОВИНИ

24.05.2012 | Україна проведе переговори з країнами НАТО щодо співпраці в "Інтелектуальній обороні"
Джерело - УКРІНФОРМ

Україна проводитиме переговори з окремими країнами НАТО щодо конкретної співпраці у межах ініціативи Альянсу "Інтелектуальна оборона" (Smart Defence).
 
Про це під час конференції "Підсумки саміту НАТО в Чикаго 2012. Можливості для партнерів" у четвер в УКРІНФОРМі сказав директор Департаменту нових викликів та роззброєння МЗС України Олександр Александрович.
 
"Концепція Smart Defence була затверджена формально саме на саміті НАТО в Чикаго, тому жодних офіційних переговорів до того не могли проводити, оскільки не було жодного офіційного мандату країн-членів НАТО. Після формалізації цього рішення (концепції Smart Defence. - Ред.) на саміті в Чикаго ми будемо вести вже конкретні переговори, передусім по лінії Міністерства оборони України, вже з індивідуальними країнами-членами НАТО про можливе залучення України у тій чи іншій сфері", - зазначив він.
 
За словами О.Александровича, в НАТО "в цілому" позитивно оцінюють потенціал України для участі в ініціативі військово-політичного блоку "Інтелектуальна оборона". Проте, як він зазначає, називати конкретні сфери співпраці на цьому напрямі зарано. "Потенційно є можливість співпрацювати у будь-якій сфері, оскільки, ви знаєте, наш військово-промисловий комплекс достатньо потужний", - наголосив він.
 
Як повідомляло агентство, ініціатива "Інтелектуальна оборона" (Smart Defence) є концепцією, запропонованою з метою заощадження матеріально-фінансових ресурсів в умовах глобальної економічної кризи. Вона полягає в оптимальному та ефективному зосередженні союзників на найбільш важливих компонентах, які є критичними для підтримання та підвищення оперативних можливостей НАТО.



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект