НОВИНИ

22.10.2012 | Ізраїль і США почали безпрецедентні спільні навчання ПРО
За матеріалами - УНІАН

У навчаннях задіяні тисячі солдатів і основні зенітно-ракетні комплекси двох країн, повідомив представник Армії оборони Ізраїлю.


 У маневрах "Суворий виклик-12", основна частина яких пройде на території Ізраїлю і в прибережних водах, беруть участь понад 3,5 тисячі американських військовослужбовців і більше тисячі їхніх ізраїльських колег.


 Союзники кажуть, що до навчань готувалися два роки, і "їх проведення ніяк не пов'язане з конкретними подіями на Близькому Сході". "Все в цих навчаннях підпорядковане вдосконаленню спільних американо-ізраїльських можливостей. Це командна армійська робота. Вона не пов'язана ні з виборами, ні з напруженістю на Близькому Сході. Ми військові професіонали, які разом тренуються для вирішення оборонних завдань", - сказав командувач американським контингентом на навчаннях генерал-лейтенант ВПС США Крейг Франклін.


 Військові кажуть, що в навчаннях будуть застосовуватися американські сухопутні протиракетні комплекси Patriot і морські Aegis. З ізраїльського боку будуть задіяні батареї "Хец-2", які, як і Patriot, призначені для перехоплення балістичних ракет на далеких кордонах, а також системи ближньої дії "Залізний купол", які регулярно збивають реактивні снаряди палестинських бойовиків на кордонах сектора Газа."


 "Суворий виклик-12 "стануть найбільшими на сьогоднішній день спільними навчаннями повітряної оборони збройних сил двох країн", - йдеться в повідомленні ізраїльської армії. Більша частина тритижневих маневрів пройде в симуляційному режимі, проте програма передбачає і реальні стрільби. На проведення навчань США виділяють 30 мільйонів доларів, Ізраїль - близько восьми.



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект