НОВИНИ

05.11.2012 | Найбагатшою країною Європи визначили Ліхтенштейн
Джерело - Європейський простір

На сьогоднішній день громадяни Ліхтенштейну є найбагатшими у Європі, а найбіднішими - молдовани, білоруси та жителі Косово. Про це свідчить дослідження купівельної спроможності населення, проведене німецькою соціологічною компанією GfK Geo Marketing.


Так, мешканець Ліхтенштейну за рік може витрачати близько 57 тисяч євро в рік. На другому місці - Норвегія, за якою слід Швейцарія. Лідером в Європі за рівнем доходів на душу населення названий Люксембург. Однак після сплати податків ця сума залишається удвічі нижчою, ніж в Ліхтенштейні - близько 29 тисяч євро.


Водночас люксембуржці приблизно в два рази багатші за мешканців Іспанії та Італії, купівельна спроможність яких становить близько 13 тисяч євро на рік. Ця сума є середнім рівнем добробуту в Європі. Останні рядки в списку займають Молдова, Білорусь і Косово, жителі яких заробляють у 10 разів менше середньоєвропейських показників. Нагадаємо, згідно з дослідженням Global Wealth Report, у якому вивчається рівень добробуту у всьому світі, Україну віднесли до країн третього світу, тобто найбідніших.


Нагадаємо, торік найменші зарплати у Європі в перерахунку за офіційними курсами валют були зафіксовані у Молдові - $ 271 та Україні - $ 332 за місяць.


 



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект