НОВИНИ

11.12.2012 | Українські «Руслани» спільно з партнерами здійснили 181 рейс з Афганістану
Джерело - УКРІНФОРМ

Українські літаки Ан-124 «Руслан» спільно з партнерами здійснили з травня 2012 року 181 рейс для перевезення озброєння та військової техніки французького контингенту з Афганістану.
 
Про це кореспондентові УКРІНФОРМу повідомив військовий експерт Філіп Шапло з посиланням на свої джерела в міністерстві оборони Франції.
 
«Літаки «Антонов» разом із «Боїнг 747», які були зафрахтовані міністерством оборони Франції для стратегічних перевезень, здійснили 181 рейс з Афганістану до Франції та перевезли 560 військових автомобілів, 490 контейнерів з боєприпасами і майном та кілька бойових вертольотів», - зазначив він.
 
За його словами, упродовж останніх тижнів грудня та на початку січня літаки продовжать здійснювати рейси для перевезення залишків майна та військової техніки з Афганістану, оскільки цей період має найбільш сприятливі погодні умови. Фактично перевезено майже 30% запланованих вантажів, додав військовий експерт.
 
Загалом згідно з планом виведення контингенту з травня 2012 року Франція вивела 2 тис. військовослужбовців та вивезла 39% обладнання і транспортних засобів. До кінця року ця цифра збільшиться до 48%, зазначив Ф.Шапло.
 
На другому етапі, який, як очікується, триватиме шість місяців, планується вивезти решту майна (1150 військової техніки та 1530 контейнерів майна) та ще тисячу військовослужбовців. Операція з виведення національного контингенту Франції з Афганістану носить умовну назву «Памір». Вона передбачає репатріацію французьких підрозділів трьома шляхами: повітрям, наземним та морським шляхом.
 



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект