НОВИНИ

24.12.2012 | Нафта дешевшає через фінансові проблеми США
Джерело - Korespondent

Нафта дешевшає на тлі невпевненості інвесторів у здатності американських політиків вирішити фінансові проблеми США, що може відбитися на попиті в найбільшому у світі споживачі нафти.


О 8.15 за Києвом ф'ючерси на нафту Brent подешевшали на $0,31 до $108,66 за барель, а ф'ючерси на WTI - на $0,09 до $88,57 за барель.


Придуманий спікером Палати представників Джоном Бейнером "План Б" щодо запобігання автоматичного підвищення податків і скорочення витрат на початку майбутнього року в четвер не отримав достатньо голосів навіть від Республіканської партії.


"Уся справа в проблемі бюджетного обриву. Швидше за все, Білий дім домовиться з республіканцями, але насторожує те, що Бейнер не зміг переконати товаришів по партії підтримати свій план", - сказав керуючий директор IHS Purvin & Gertz Віктор Шум.


Оскільки для вирішення фінансових проблем залишається лише кілька днів, деякі американські політики висловлюють побоювання, що країні таки доведеться впасти з "бюджетного обриву" на початку січня. Імовірність цього, а також зростання поставок нафти, продовжать тиснути на ціни в найближчі тижні, вважає Шум.


За його прогнозами, WTI торгуватиметься по $85-89 за барель, а європейський еталонний сорт Brent – на $20 дорожче.


Видобуток нафти в Іраку в грудні перевищив 3,2 мільйона барелів на добу і може піднятися до 4 млн у 2014 році, сказав міністр нафтової промисловості Абдул Карім Луаїбі.


Джерело - http://ua.korrespondent.net/business/rynki/1444308-nafta-deshevshae-cherez-finansovi-problemi-ssha


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект