НОВИНИ

16.07.2013 | Німецькій розвідці давно відомо про американські програми електронного стеження - ЗМІ
Джерело - УКРІНФОРМ



Федеральна розвідувальна служба Німеччини (BND) давно знає про секретні програми електронного стеження Агентства національної безпеки США (NSA) і навіть використовувала здобуті за їх допомогою дані.

Німецькій розвідці давно відомо про американські програми електронного стеження - ЗМІ

Про це у понеділок повідомляє німецька газета Bild з посиланням на джерела в американській адміністрації, передає власний кореспондент Укрінформу в ФРН.

«У скандалі навколо NSA є нові вказівки на те, що BND вже давно була поінформована про регулярне стеження та зберігання електронних даних німецьких громадян», - пише видання.

За його інформацією, німецька розвідка не раз зверталася до американських спецслужб з проханням допомогти у пошуках та звільненні викрадених за кордоном громадян ФРН. Зокрема, йшлося про ознайомлення зі змістом останніх переговорів жертв викрадення, здійснених ними за допомогою різних засобів комунікації. У таких випадках NSA отримувало доступ до цих відомостей впродовж 72 годин без судового дозволу.

"Відомо, що між спецслужбами Німеччини та США існує багаторічна співпраця. Про деталі цієї співпраці федеральний уряд публічно не заявляє, інформуючи тільки створену для цього парламентську комісію", - цитує видання джерело в американській адміністрації.

Як стверджує газета, німецькій розвідці відомо, що їх американські колеги за допомогою програм на зразок Prism відстежують і зберігають практично всі дані електронної комунікації поза межами США, у тому числі в Німеччині. При цьому зміст переговорів знищується, як правило, через три-шість місяців після їх отримання, а так звані метадані (імена відправника та отримувача електронного листа, тема повідомлення тощо) зберігаються вічно.

Джерело - http://www.ukrinform.ua/ukr/news/nimetskiy_rozvidtsi_davno_vidomo_pro_amerikanski_programi_elektronnogo_stegennya___zmi_1845070

 





| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект