НОВИНИ

06.08.2013 | Україна модернізує свою військову освіту
За матеріалами - Офіційного сайту НАТО



Не менше п'яти військових навчальних закладів у Києві, Львові і Харкові взялися до поліпшення професійної військової освіти, яку вони пропонують. Вони відверто висловили свої освітні потреби і прохання надати допомогу з підготовки викладачів, моделювання, викладання англійської мови і розробки навчальних програм з широкого кола предметів. До них належать формулювання політки і стратегії, авіаційне право, міжнародне гуманітарне право, економічна безпека і психологічна підтримка в бою.

Співпрацю очолюватиме структура під назвою «Програми НАТО з удосконалення військової освіти», або DEEP. За цими програмами надаються експертні поради щодо того «чого навчати» і «як навчати». Конкретно кажучи, DEEP зв’язують відповідальних за освіту в країнах-членах НАТО з їхніми колегами з країн-партнерів з метою удосконалення освітніх програм і методик навчання.

Україна зробила запит про підтримку з боку НАТО в жовтні 2012 року в листі тодішнього міністра оборони Дмитра Саламатіна на ім'я заступника Генерального секретаря НАТО посла Александра Вершбоу. З того часу потреби українських закладів, що беруть участь у програмі, були визначені групою експертів DEEP, яка відвідала Україну наприкінці березня 2013 року. Висновки цього візиту стали основою трирічної програми, яка розпочалася в середині липня 2013 року.

DEEP для України буде втілюватися за підтримки і у співпраці з Національним оборонним університетом з Варшави, Польща, Міжнародним секретаріатом НАТО і Офісом зв’язку НАТО в Києві.

DEEP вже здійснюються з Афганістаном, Вірменією, Азербайджаном, Грузією, Іраком, Казахстаном, Мавританією, Республікою Молдова, Монголією, Україною і Узбекистаном. Спочатку освітні і навчальні програми Альянсу були зосереджені на посиленні оперативної сумісності між військами НАТО і країн-партнерів. Вони були розширені і стали засобом співробітництва між членами Альянсу і партнерами в сфері розбудови, розвитку і реформування навчальних закладів в галузі безпеки, оборони і військової справи.



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект