НОВИНИ

09.08.2013 | Полігон Нитка, від якого відмовляється Росія, зацікавив Індію та Китай
Джерело - УНІАН



Україна веде переговори з Індією та Китаєм щодо використання полігону “Нитка”, однак на рівень конкретних домовленостей це питання поки не вийшло.

Як передає кореспондент УНІАН, про це сьогодні під час брифінгу повідомив заступник міністра оборони України Володимир Можаровський.

Він зазначив, що є певні труднощі щодо подальшого використання цього полігону російською стороною, яка планує завершити будівництво подібного комплексу у себе вже наступного року.

“Така готовність Росії внесе певні зміни до угоди щодо використання цього полігону, хоча офіційної відмови від його використання немає. І ми продовжуємо обговорювати його використання на взаємовигідних умовах. Але є ще й інші країни, які проявляють інтерес до використання полігону — це Індія і Китай”, - сказав він.

На уточнююче запитання, чи є вже якісь домовленості з Індією та Китаєм щодо використання полігону “Нитка”, заступник міністра відповів: “В рамках військово-технічного співробітництва ці питання порушувались, але безпосереднього переходу на рівень конкретних домовленостей це питання поки не вийшло”.



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 4134. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект