НОВИНИ

12.09.2013 | США не знають скільки часу піде на реалізацію пропозиції РФ по Сирїї
Джерело - УКРІНФОРМ



У США поки не називають термінів, за які б можна було визначити, чи стануть успішними дипломатичні засилля по встановленню міжнародного контролю за хімзброєю у Сирії, з ініціативою яких виступила Росія.

Про це у середу сказав речник Білого дому Джей Карні під час регулярного брифінгу, передає Укрінформ.

"Немає строків, про які я б міг сказати. Я можу сказати, що, звісно, розробка плану по забезпеченню безпеки сирійської хімічної зброї, перевірки її місцезнаходження та встановлення міжнародного контролю потребуватиме певного часу, а також технічних аспектів", - сказав він, зауваживши що російська пропозиція була озвучена лише кілька днів тому.

За словами Карні, на завтрашню зустріч у Женеву держсекретар США Джон Керрі та глава МЗС Росії Сергій Лавров прибудуть із делегаціями, які включатимуть експертів із технічних питань для оцінки та просування плану зі встановлення контролю над хімзброєю в Сирії.

Речник Білого дому також додав, що для підготовки відповідної резолюції Ради Безпеки ООН у Нью-Йорку відбуватиметься окреме обговорення.

Уникаючи називати конкретні терміни Карні підкреслив, що вирішення проблеми хімічної зброї у Сирії Сполучені Штати не відносять до питань, які можна відкладати.

Як повідомляло агентство, у вівторок президент США Барак Обама попросив Конгрес відкласти голосування щодо військового удару по Сирії, вирішивши спробувати шлях дипломатії, на який його підштовхнула ініціатива Росії про міжнародний контроль за хімічною зброєю у Сирії.



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект