НОВИНИ

17.12.2013 | Німецькі ЗМІ: бойкот Олімпіади в Сочі спричинив поляризацію німецько-російських відносин
Джерело - Тиждень



Через заяву федерального президента Німеччини Йоахіма Гаука про бойкот Олімпіади в Сочі в німецьких політичних колах розгорівся скандал. Про це повідомляють джерела німецького тижневика Der Speigel та газети "Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung".

 

За інформацією джерел німецького видання Der Speigel, канцлер Німеччини Анґела Меркель розгнівана рішенням федерального президента Німеччини Йоахіма Гаука бойкотувати зимові Олімпійські ігри у Сочі. Причиною є те, що канцелярія німецького канцлера дізналася про це рішення Ґаука, як стверджують в оточенні Меркель, із засобів масової інформації.

«З президентського офісу проте повідомляють, що канцлера було повідомлено перед оприлюдненням заяви про скасування. Глава уряду також вважає неправильним, що президент визнав, що його відмова можна розцінювати як політичний сигнал. Це дезавуює російський уряд», - повідомляє видання.

"Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung" з посиланням на джерело в кабінеті канцлера, повідомляє, що, якщо б Меркель заздалегідь знала про наміри президента, то спробувала б відмовити його від цієї заяви. «Через Гаука розпочалася поляризація німецько-російських відносин, яких слід уникати», - стверджує анонімний співробітник канцелярії канцлера.

Як пише Der Speigel, як Меркель так і Гаук вважають Путіна політиком, який не спроможний модернізувати Росію і спрямувати її у більш демократичне русло. Глава уряду однак уникає провокувати Путіна, розуміючи, що багато міжнародних проблем може бути вирішено тільки у співпраці з Росією.



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект