НОВИНИ

18.06.2014 | Україна і Канада разом зробили БТРи і показали на виставці у Франції
Джерело - УКРІНФОРМ

ДП "Державне Київське конструкторське бюро "Луч" спільно з канадською компанією STREIT Group вперше на міжнародному салоні озброєння і військової техніки Eurosatory-2014 у Франції представили два проекти броньованих багатоцільових машин, оснащених високоточною зброєю національного виробництва.


Про це повідомив журналістами генеральний конструктор ДП "ДККБ "Луч" входить до складу концерну "Укроборонпром") Олег Коростельов, передає власний кореспондент Укрінформу.


"Ми вперше представляємо в рамках виставки Eurosatory 2014 наші продукти, створені в кооперації з канадською компанією STREIT Group. Перший - це багатофункціональний бронетранспортер (БТР) VARAN APC, оснащений бойовим модулем високоточної зброї "Сармат", - сказав він.


За словами Коростельова, бронетранспортер, на якому встановлений український бойовий модуль "Сармат", має колісну формулу 6Х6 і є яскравим підтвердженням успішної кооперації українських зброярів.


Крім того, повідомив Коростельов, в рамках виставки Eurosatory 2014 канадський партнер України також вперше презентував бойову машину WARRIOR-APC, оснащену білоруським протитанковим ракетним комплексом "Шершень-Д" з ракетами РК-2 українського виробництва ДП "ДККБ "Луч".


Нагадаємо, в передмісті Парижа у павільйонах виставкового комплексу Paris Nord Villepinte з 16 червня проходить одна з найбільших виставок озброєння та військової техніки. Україна представлена на виставці ДК "Укроборонпром" та приватною київською компанією Thermal Vision Technologies.


 



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект