НОВИНИ

21.07.2014 | Засідання РБ ООН завершилося закликом до припинення вогню у секторі Газа
За матеріалами - Кореспондент

Екстрене засідання Ради Безпеки ООН щодо ситуації в секторі Газа завершилося закликом до негайного припинення вогню і висловленням стурбованості ескалацією насильства в палестинському анклаві. Ініціатором засідання, початок якого було заплановано на 3:30 (за Києвом) неділі, 20 липня, був постійний спостерігач Палестини при ООН Ріяд Мансур, нагадує ИТАР-ТАСС.



Після закінченню засідання Мансур не приховував свого розчарування його підсумками. "Ми сподівалися, що Рада Безпеки ООН ухвалить резолюцію, яка засуджує агресію проти нашого народу і вимагає негайного припинення цієї агресії, а також забезпечення захисту нашого народу", - сказав він. Водночас палестинський дипломат назвав звернення РБ ООН "випробуванням для Ізраїлю". "Найближчі години та хвилини покажуть, чи будуть вони поважати цей заклик", - сказав Мансур.


У свою чергу постійний представник Руанди при ООН Юджин-Рішар Гасана наголосив, що члени РБ ООН висловили серйозну заклопотаність зростанням кількості жертв насильства і закликали до негайного припинення вогню, в основі якого буде повернення до домовленостей про перемир'я 2012 року. Він також наполіг на необхідності "поваги міжнародного гуманітарного права, яке вимагає забезпечення безпеки цивільного населення".


Нагадаємо, у четвер, 17 липня, Армія оборони Ізраїлю почала наземну операцію в секторі Газа. До цього протягом 10 днів військово-повітряні і військово-морські сили Армії оборони Ізраїлю завдавали ударів по об'єктах в секторі Газа.


 



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект