НОВИНИ

12.08.2014 | ЄС спробує умовити Латинську Америку не підгодовувати Путіна
Джерело - УКРІНФОРМ

Європейський Союз має намір провести переговори з країнами Латинської Америки, щоб відмовити їх від просування своєї сільськогосподарської продукції на російський ринок.


Як заявив високопоставлений  чиновник ЄС, в Брюсселі сподіваються, що країни, які потенційно можуть замістити європейський експорт до Росії, «не будуть розраховувати на прибуток із ситуації, що склалася».


За його словами, окремі компанії можуть підписувати нові контракти з Росією, але буде складно «знайти виправдання» країнам, які женуться за дипломатичними ініціативами, щоб заповнити місце, яке звільнили ЄС, США, Норвегія і Австралія.


Інший європейський чиновник заявив, що темою переговорів стане ситуація в Україні, а не заперечення проти експорту продовольства до Росії.


Россільгоспнагляд 6 серпня допустив на російський ринок 89 постачальників продуктів тваринного походження з Бразилії. Міністерство сільського господарства Бразилії назвало це рішення «рекордним» для експорту країни до Росії.


Крім того, 9 серпня в Москві пройшли переговори між керівником Россільгоспнагляду Сергієм Данквертом і представниками посольства Чилі. Мова йшла про розвиток торгових відносин і збільшення обсягів поставок продуктів з цієї країни.


У Брюсселі висловили стурбованість тим, що постачальники з Латинської Америки готові продовжувати співпрацю з Росією.


 



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект