НОВИНИ

04.07.2005 | Україна розраховує на спрощення США візового режиму для українських громадян
Джерело - ProEUROPA

Після запровадження безвізового режиму для громадян Сполучених Штатів Америки Україна розраховує на аналогічні кроки з боку США для українських бізнесменів, політиків та студентів.
 
Як передає УНІАН, про це сказав сьогодні на брифінгу заступник державного секретаря України Маркіян Лубківський.
 
За його словами, такі кроки вже робляться американською стороною, зокрема, спрощено процедуру отримання віз, вперше міграційні візи можна отримати в Києві, а не Варшаві, а також суттєво зменшено плату за візу. Окрім цього, М.Лубківський зазначив, США ближчим часом планують збільшити термін дії візи з 5 до 10 років.
 
М.Лубківський відзначив, що запровадження Україною безвізового режиму зі США підтверджує послідовність зовнішньої політики України та прагнення більшої відкритості для громадян. Він також вважає, що це сприятиме розвитку та практичній реалізації принципів стратегічного партнерства між Україною та США, активізації контактів у всіх сферах відносин. ”Ми переконані, що наслідком спрощення візового режиму буде збільшення кількість візитів в Україну представників ділових кіл США , а відтак, і надходження інвестицій”, - сказав він.



 Як повідомлялось, Президент України Віктор Ющенко підписав указ про встановлення з 1 липня 2005 року безвізового режиму в?їзду в Україну і транзитного проїзду через територію України для громадян Сполучених Штатів Америки, якщо вони протягом шести місяців від дати попереднього в?їзду в Україну повторно відвідують Україну на строк, що не перевищує 90 днів.



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект