НОВИНИ

13.09.2014 | В понеділок на Львівщині почнуться українсько-американські військові навчання
Джерело - УНІАН

На Львівщині з 15 по 26 вересня на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки Академії Сухопутних військ імені Гетьмана Петра Сагайдачного (Яворівський військовий полігон) проходитимуть спільні українсько-американські військові навчання «Репід Трайдент-2014», в яких візьмуть участь близько 1,2 тис. військовослужбовців із 15 країн світу.


Як повідомили УНІАН у прес-групі українсько-американських тактичних навчань „Репід Трайдент-2014”, під час навчань територією Центру рухатимуться військові колони, тому деякі зони автодоріг на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки будуть обмежені для руху цивільного автотранспорту.


Також залучатиметься бронетехніка та проводитимуться навчальні стрільби зі стрілецької зброї, здійснюватимуться польоти вертольотів армійської авіації.


Керівництво навчань із міркувань безпеки цивільного населення закликало мешканців Львівщини у цей період не відвідувати розташування навчальних ділянок полігону, дотримуватися правил дорожнього руху під час зустрічі на автодорогах із військовими автоколонами.


 



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект