НОВИНИ

19.11.2014 | Меркель закликала Захід не втрачати надію в боротьбі за Україну
Джерело - Голос Америки

Канцлер Німеччини Анґела Меркель закликала Захід не втрачати надію в протистоянні з Росією через Україну, яке, за її словами, може виявитися дуже довгим, проте вона запевнила, що Кремлю не вдасться взяти гору в цій боротьбі.


Як заявила Меркель після відвідин саміту «Великої двадцятки» в Брісбені, анексія Криму Росією «поставила під питання весь європейський мирний порядок», а після цього Росія продовжувала «використовувати свій вплив для дестабілізації Cхідної України».


За даними ООН, за сім місяців конфлікту на сході України загинуло вже понад 4 100 людей. Захід звинувачує Росію в розпалюванні кризи за рахунок надання підтримки сепаратистам, що Москва заперечує.


«Хто б міг подумати, що через 25 років після падіння Берлінської стіни, після закінчення «холодної війни», після того, як прийшов край розколу Європи і поділу світу на два табори, щось подібне станеться в самому серці Європи?» - заявила Меркель в своїй промові в Сіднеї.


Меркель, яка провела довгі переговори з Путіним за лаштунками саміту G20, заявила також, що Захід наполегливо працює в напрямку дипломатичного вирішення конфлікту, однак не має наміру відмовлятися і від економічних санкцій проти Москви.


Меркель заявила, що в роботі з Росією Захід повинен вчитися на досвіді історії.


«Ми повинні запастися терпінням перед важкою боротьбою, - зазначила вона. - Мій особистий досвід з історії Німецької Демократичної Республіки показує, що не можна втрачати надію занадто швидко».


«Головна небезпека - це дозволити нас розділити, вбити між нами клин», - сказала Меркель.


 



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 8268. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект