НОВИНИ

10.12.2014 | У Радбезі Польщі обговорили зміцнення безпеки країни
Джерело - УКРІНФОРМ

Рада національної безпеки Польщі обговорила в середу програму зміцнення безпеки країни на випадок кризи, ухвалену напередодні урядом країни.


Серед основних пріоритетів – посилення роботи над створенням системи протиповітряної і протиракетної оборони Польщі, зміцнення координації діяльності Міноборони Польщі з іншими міністерствами, а також збільшення бюджету на оборонні потреби.


Про це заявив у Варшаві президент Польщі Броніслав Коморовський, передає власний кореспондент Укрінформу в РП.


«Рада (національної безпеки Польщі – ред.) визнала, що основним пріоритетом є замисел створення у Польщі власної системи протиповітряної і протиракетної оборони... Ми обговорювали цю проблему з різних точок зору, зокрема і під впливом інформації про чергові зміни в середовищі безпеки Польщі й інших країн нашого регіону»,- заявив Коморовський.


Одним із елементів програми зміцнення безпеки Польщі буде проведення наступного року навчань «Країна 2015», під час яких буде перевірено ефективність системи управління державою в умовах кризи.


За словами президента, під час засідання Радбезу обговорили також питання щодо зміцнення обороноздатності країни за рахунок задіяння сил, які не входять до структури оборонного відомства. «Вони мають бути готовими до виконання завдань щодо гарантування безпеки країни»,- наголосив президент РП.


Коморовський також запевнив, що робитиме усе можливе для забезпечення консенсусу політичних сил країни, що дасть можливість прийняти закон про збільшення бюджету на обороноздатність Польщі з 1,95%  до 2% ВВП країни.


 



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект