НОВИНИ

21.07.2005 | Посол Канади вважає, що Україні треба зробити все необхідне для вступу в СОТ саме цього року
Джерело - ProEUROPA

Україні треба зробити все необхідне для вступу до СОТ саме цього року, вважає Надзвичайний та Повноважний Посол Канади в Україні Ендрю Робінсон. Про це він заявив у інтерв´ю газеті “День” від 20 липня 2005 року.
 
За словами посла, “для України дуже важливо просуватися по шляху вступу до цієї організації - важливо як для економіки, так і для українців, які матимуть робочі місця в економіці іншого типу”.
 
Е.Робінсон підкреслив, що “в той час, коли Україна буде готуватися до членства в СОТ, треба буде позбутися багатьох регулятивних документів, скасувати багато законів, способів виконання певних речей і прийняти інші регулятивні документи і закони. Це і є частиною поступального руху вперед, тих змін, які протягом 14 років затримувалися. Україні треба рухатися надзвичайно швидко для того, щоб наздогнати Словаччину, Польщу, інших своїх сусідів на Заході, які вже давно стали членами СОТ. Це також частина процесу формування довіри з боку іноземних інвесторів, так само як і процес скасування віз, що зробить її нормальною європейською державою”.
 
Е.Робінсон зауважив, що Канада підтримувала Україну в її прагненні вступити до СОТ дуже давно і допомагала їй дізнатися, що необхідно зробити для вступу до цієї організації. “Іще під час першого місяця мого перебування в Україні людина, яка очолювала канадську делегацію в СОТ, була на чолі й робочої групи зі вступу України до СОТ. Він був в Україні, брав участь у певних семінарах, на яких планувалося визначити, що слід зробити Україні для вступу. Відтоді дуже багато часу було втрачено намарно. Вам краще за мене відомі причини цього".
 
Посол наголосив, що "сьогодні Україні треба приймати рішення і зробити все необхідне для вступу в СОТ. Я хотів би підкреслити важливість для України вступу до цієї організації саме цього року. Але, безперечно, це вирішувати власне самій Україні".



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект