НОВИНИ

04.06.2015 | НАТО розпочинає масштабні навчання в регіоні Балтійського моря
За матеріалами - УКРІНФОРМ



Сімнадцять країн, які входять до Північноатлантичного Альянсу, а також є партнерами НАТО, візьмуть участь у 43-х багатонаціональних морських навчаннях BALTOPS-2015, які відбудуться у Польщі, Швеції, Німеччині, та Балтійському морі з 5 по 20 червня.

Про це офіційно повідомили в середу в Шостому флоті ВМС США, який відповідає за операції в Європі та Африці, передає власний кореспондент Укрінформу.

"Навчання являють собою важливу можливість для наших сил – як союзників, так і партнерів - збільшити здатність працювати разом та зміцнювати потенціал, необхідний для підтримки регіональної безпеки", - зазначив з цього приводу командувач Шостого флоту США віце-адмірал Джеймс Фогго, який відповідає за проведення BALTOPS-2015.
Як підкреслили у штабі Флоту, навчання мають на меті також демонстрацію рішучості сил союзників та партнерів захистити Балтійський регіон.

Планується, що загалом у маневрах буде залучено близько 5,6 тис. військового персоналу, у тому числі, сухопутного, морського та повітряного компонентів. Сценарій включатиме відпрацювання операцій ППО, протичовнових дій, висадки морського десанту в спільному середовищі. Крім того, буде задіяно 49 військово-морських кораблів, 61 літак та один підводний човен.

Учасниками BALTOPS-2015 стали Бельгія, Канада, Данія, Естонія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Грузія, Латвія, Литва, Нідерланди, Норвегія, Польща, Швеція, Туреччина, Сполучене Королівство і Сполучені Штати.



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект