НОВИНИ

09.12.2015 | Польща – за збільшення присутності НАТО у регіоні
Джерело - Польське радіо



Саміт НАТО у Варшаві відбудеться 8 і 9 липня 2016 року.

 

Віце-міністр з канцелярії президента Польщі Кшиштоф Щерський наголосив у Польському радіо, що однією з концепцій відлякування ворога в рамках методів, що застосовуються у НАТО, є участь у програмі Nuclear Sharing. Але Польща не бере цього до уваги.

На саміті НАТО наступного року у Варшаві Польща, зокрема, намагатиметься домогтися збільшення присутності Північноатлантичного альянсу на її території. «Ця справа вже близька до вирішення», – наголосив Кшиштоф Щерський:

"Ми дуже близькі до рішення, щоб отримати збільшення гарантій цієї частини Європи і щоб саміт у Варшаві став кроком вперед і ми вже близькі до цього",  каже Кшиштоф Щерський.

Президентський віце-міністр Кшиштоф Щерський повідомив також, що усе перше півріччя 2016 року президент Анджей Дуда присвятить візитам у країни НАТО, де переконуватиме у підтримці спільних рішень:

– Деталі ми представимо відразу ж після Нового року, але будемо відвідувати і країни Півночі, і країни Півдня, а також найголовніші країни в рамках НАТО, щоб можна було у Варшаві отримати згоду усього Альянсу. Ми маємо сильну єдність Центральної Європи, а тепер пан президент, відвідуючи найголовніших партнерів в рамках НАТО, будуватиме єдність усього Альянсу, – каже Кшиштоф Щерський.

Саміт НАТО у Варшаві відбудеться 8 і 9 липня 2016 року.





| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект