НОВИНИ

04.07.2016 | Шульц: Європейську комісію слід переформатувати для створення "справжнього європейського уряду"
Джерело - УНІАН



На думку Шульца, таким має бути висновок, зроблений з Brexit - рішення про вихід Великої Британії зі складу Євросоюзу. «Європейський уряд має підпорядковуватися парламентському контролю з боку Європарламенту та ще однієї палати, що складатиметься з представників країн-членів», - сказав він.

 Такий розподіл влади, наголошує глава Європарламенту, відомий людям в кожній окремій країні, тож він "зробить політичну відповідальність на рівні ЄС прозорішою". «Якщо таке відбудеться, то невдоволення ЄС з боку громадян більш не призводитиме до того, що його існування в принципі ставитимуть під сумнів. Навпаки, громадяни зможуть самі шляхом виборів замінювати один європейський уряд іншим», - зазначив Шульц.

За його словами, в Євросоюзі часто закидають вину за прорахунки, за які насправді мають нести відповідальність національні уряди країн-членів блоку. Тож, аргументує Шульц, йдеться не про "більше Європи", а про те, щоб "чітко визначити, що громадяни можуть і мають право очікувати від ЄС у певних сферах". На даний момент багато процедур прийняття рішень, на його думку, є надто заплутаними та непрозорими.

 Шульц переконаний, що ЄС не має права вмішуватися у ті питання, які можуть бути вирішені на регіональному чи національному рівні. Натомість Євросоюзу слід зосередитися на тих питаннях, які європейські країни можуть подолати лише спільними зусиллями, підкреслив голова Європарламенту.

ДетальнішеН: http://www.unian.ua/world/1398344-shults-evropeysku-komisiyu-slid-pereformatuvati-dlya-stvorennya-spravjnogo-evropeyskogo-uryadu.html



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 7968. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект