НОВИНИ

10.08.2016 | Нова російська зброя перевершує американську, - генерал США
Джерело - Главком



Нові російські вогневі засоби перевершують американські мінімум на третину в дальнобійності. В Росії також розроблено «нове покоління суббоєприпасів, які наповнені термобаричними вибуховими речовинами». Про це в інтерв’ю The Washington Post сказав відставний генерал-майор Армії США Роберт Скейлз.

Генерал стверджує: все американські снаряди і боєголовки для «сталевого дощу» «навмисно знищені попередніми двома адміністраціями США - принесені в жертву богам політ коректності». США відмовилися від суббоєприпасів після того, як інші країни підписали договір про їх заборону. «Росія, Китай та Ізраїль визнали, що їм треба воювати на реальних війнах, і проігнорували договір. У результаті російський батальйон важких установок залпового вогню, що стріляє «сталевим дощем», сіє смерть на площі, що мінімум в п'ять разів перевищує район ураження американським батальйоном реактивних систем залпового вогню, який стріляє звичайними боєголовками», - йдеться в статті.

Російські тактичні БПЛА (безпілотні літальні апарати), що знаходять цілі для артилерії, «набагато досконаліші (і набагато більш чисельні) за наші», додає автор.

«Технології електронних засобів ведення війни, продемонстровані російською стороною в Україні, - кращі в світі, набагато краще наших», - йдеться в статті.

Скейлз уточнює: «Якщо б ми воювали з росіянами просто сьогодні, ми б перемогли». У США півмільйона добре навчених військовослужбовців, у Росії - 800 тис., але дві третини - призовники. «Російські ВПС теж не можуть змагатися з нашими. Але український досвід говорить нам, що за таке змагання доведеться заплатити великим кровопролиттям», - йдеться в статті.



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2321. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект