НОВИНИ

12.06.2017 | У Литві стартують міжнародні навчання "Залізний Вовк"
За матеріалами - УКРІНФОРМ

"У ході навчань буде оцінюватися взаємодія сил передового батальйону НАТО в Литві і готовність до виконання різного типу завдань разом із партнерами", - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що в цій частині тренувань будуть задіяні близько 2000 військовослужбовців із Німеччини, Норвегії, Бельгії, Великої Британії, Нідерландів, США та литовського артилерійського батальйону. Операції забезпечуватиме штаб механізованої піхотної бригади "Залізний вовк".

На полігоні в Руклі в даний час дислокована повністю сформована бойова група під командуванням Німеччини, своїх військовослужбовців виділили Бельгія, Голландія та Норвегія, а в липні прибудуть і бійці Люксембургу.

У Південній, Центральній і Східній Литві в навчаннях візьмуть участь приблизно 5,3 тис. військовослужбовців із Литви і дев'яти інших країн НАТО. Крім бойової групи НАТО в Литві участь у тренуваннях візьмуть бійці з Великої Британії, США, Польщі та Португалії.

Крім того, в них вперше візьмуть участь штаби механізованої піхотної бригади "Залізний Вовк" (Gelezinis Vilkas) і мотопіхотної бригади "Жемайтія" (Zemaitija).

Військові навчання "Залізний Вовк 2017", які пройдуть в Литві в період з 12 по 23 червня, є частиною навчань "Saber Strike" (Удар меча), які проводяться в Польщі. Ці навчання організовують Сухопутні сили США у Європі.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект