НОВИНИ

21.06.2017 | Представники США і Китаю обговорюють нові способи тиску на Пхеньян
За матеріалами - УКРІНФОРМ

"У Держдепартаменті США заявили, що переговори стосуватимуться як нарощування тиску на КНДР, так і питань протидії тероризму і територіальних спорів у Південно-Китайському морі", - йдеться в повідомленні.

Перед зустріччю президент США Дональд Трамп заявив про те, що "Китай докладав зусиль, але не досягнув успіху" у спробі змусити КНДР відмовитися від ракетної програми і ядерних досліджень.

Риторику Трампа посилила і смерть американського студента Отто Вормб’єра після повернення на батьківщину з ув’язнення в Північній Кореї.

Американська сторона, як очікується, продовжить чинити тиск на Китай, щоб Пекін погодився на подальше посилення міжнародних санкцій щодо Північної Кореї. Сполучені Штати та їхні союзники хотіли б бачити ембарго на постачання нафти і заборону на діяльність північнокорейської авіакомпанії серед інших кроків. Але такі пропозиції, за словами дипломатів, наштовхуються на опір з боку Китаю і Росії, зазначає агентство.

У свою чергу МЗС Китаю заявило у середу, що Пекін докладав "невпинних зусиль" з вирішення напруженості на Корейському півострові.

Китай попередив Вашингтон, що якщо з боку США буде запроваджено санкції проти компаній, що працюють з КНДР, то це може викликати "серйозні непорозуміння" між двома країнами.

Тим часом високопоставлений представник американської адміністрації, який говорив на умовах анонімності, визнав, що Сполучені Штати мають обмежені можливості в приборканні Північної Кореї без китайської допомоги.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект