НОВИНИ

28.06.2017 | НАТО почала масштабні протичовнові навчання на півночі Атлантики
Джерело - УКРІНФОРМ

Навчання стартували у вівторок, повідомили в штабі Шостого флоту ВМС США, передає власний кореспондент Укрінформу.

"Військово-морські сили Канади, Данії, Франції, Німеччини, Ісландії, Нідерландів, Норвегії, Сполученого Королівства та Сполучених Штатів беруть участь у навчаннях під керівництвом Об'єднаних збройних сил морського командування "Dynamic Mongoose -2017", - зазначається в повідомленні.

Навчання триватимуть з 27 червня до 6 липня в північній частині Атлантичного океану.

При цьому повідомляється, що основна мета полягає в посиленні потенціалу для боротьби з підводними човнами, а також протичовнових можливостей на театрі воєнних дій "шляхом проведення реалістичних навчань". Крім того, навчання спрямовані на зміцнення та поглиблення відносин між союзними силами.

З американського боку до маневрів залучені атакуючий підводний човен ВМС США класу Лос-Анджелес, ракетний ескадрений міноносець класу Ерлі-Берк USS James E. Williams (DDG 95), протичовновий літак P-8A Poseidon та два літаки P-3C Orions.

Навчання Dynamic Mongoose – 2017 підкреслюють гнучкість військово-морських сил для демонстрації майстерності та забезпечення потрібної присутності в потрібний час і місці.

"Як союзники по НАТО, ми використовуємо відносини, побудовані на спільних цінностях, досвіді та баченні, спрямованих на сприяння миру та стабільності в регіоні", - підкреслили в штабі Шостого флоту ВМС США.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 4275. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект