НОВИНИ

01.08.2017 | Пентагон помітив надзвичайну ракетну активність підводного флоту КНДР
Джерело - УКРІНФОРМ

Про це повідомив у понеділок американський центральний телеканал CNN із посиланням на джерело в американському оборонному відомстві.

"Американські військові виявили "надзвичайно нетиповий і безпрецедентний рівень" активності північнокорейських підводних човнів, а також свідчення про "тестування ракетного старту" протягом кількох днів після запуску Пхеньяном другої за місяць міжконтинентальної балістичної ракети", - повідомило джерело.

Тестування ракетного старту – це застосування системи пневматичного викиду ракети з підводного човна, яке здійснюється під високим тиском повітря перед тим, як включаються двигуни ракети.

За інформацією Пентагону, ці випробування пройшли в неділю на суднобудівному заводі Sinpo Naval. Це був третій тест протягом останнього місяця й четвертий упродовж року. Тобто, йдеться про повний цикл випробувань ракетного комплексу на підводних човнах, що має вирішальне значення для розвитку можливостей ракетних ударів з боку КНДР.

Повідомлення про ракетні системи на підводних човнах посилили занепокоєння Пентагону, який вважає, що ракетно-ядерні можливості режиму КНДР можуть загрожувати великим міста США. У цьому зв'язку називаються Лос-Анджелес, Денвер і Чикаго.

Експерти вважають, що випробувана режимом КНДР минулої п'ятниці ракета за умови зміни траєкторії могла досягти континентальної частини Сполучених Штатів.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект